sme nová dentálna klinika

o nás

sledujte nás online

Aj u zubára sa môžete cítiť príjemne

Zubná klinika PLANETA si zakladá na prostredí, kde sa má pacient cítiť uvoľnene, komfortne a predovšetkým bez obáv z nastávajúceho vyšetrenia. Sme verní naším pacientom a vždy nás poteší keď sa ku nám pacienti  s radosťou vrátia. Veríme, že aj bolestivé zákroky sa dajú v súčasnosti previesť tak, aby došlo k zminimalizovaniu nepríjemných pocitov a zákazníci si od nás odniesli len to najlepšie- krásny zdravý úsmev.

Za všetkým týmto stojí náš mladý dynamický tím, ktorý sa každým dňom zdokonaľuje a vnáša do našej kliniky nielen profesionálny prístup na vysokej úrovni, ale taktiež priateľskú atmosféru a pocit že ste v dobrých rukách.  Našou víziou je byť doktorom, ktorý vie usmerniť, pomôcť a poskytnúť vysokoodbornú starostlivosť.  Naša práca je to čo nás baví a každý deň je pre nás cestou k lepším výsledkom.

Každý klient je pre nás prioritou

Výsledok našej práce a Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá. Zakladáme si na precíznosti a estetickom cítení. Ku každému pacientovi pristupujeme individuálne a snažíme sa mu poskytnúť „úsmev na mieru“. Častokrát sa jedná o dlhodobý proces, ktorý nejde vzhľadom na náročnosť urýchliť. U nás vždy vyhráva kvalita nad kvantitou.

Budujeme novú modernú kliniku

Trendy v stomatológii sa neustále menia a inovujú a preto ani my nespíme na vavrínoch! Používame najmodernejšie technológie a postupy, ktoré nám umožňujú dosiahnuť tie najlepšie výsledky.

Na našej klinike máme k dispozícii prístroj Axeos CBCT, ktorý nám umožňuje zhotovenie panoramatického (OPG) röntgenu a zároveň je pomocou neho možné zhotoviť 3D zubný röntgen (CT).
Novú úroveň práce v digitálnej stomotológii predstavuje náš pomocník Primescan , ktorý nahrádza často nepríjemné odtlačky zubov a napomáha v presnejšom a rýchlejšom zhotovovaní protetických prác.

Jasný a kvalitný obraz, je  základným pilierom dobrej práce a preto aby sme niečo neprehliadli používame pri ošetreniach operačný mikroskop a lupové okuliare, čo umožňuje precíznejšie, miniinvazívne a úspešnejšie ošetrenie.

náš tím

Sme energický a mladý tím, ktorý sa neustále vzdeláva a prispôsobuje najmodernejším postupom v stomatológii. Zuby sú našou záľubou a chceme, aby naša práca mala dlhodobú trvácnosť, vyzerala esteticky a najmä bola funkčná. Chceme byť nielen Vašim zubárom, ale aj priateľom.

MDDr. Filip Planeta

MDDr. Filip Planeta

ODBORNÝ GARANT, ŠPECIALIZÁCIA V ODBORE DA CHIRURGIA A IMPLANTOLÓGIA

Pán doktor miluje keď všetko šľape ako hodinky. Nedokáže sa nudiť a nudiť sa nenechá ani Vás. Ak mu ostane zo dňa nejaká tá hodinka vždy ju využije na maximum, preto ho môžete stretnúť na horách alebo na bicykli. Neodmietne ani pozvanie na bedminton. Pán doktor študoval na Jesseniovej lekárskej fakulte v Martine v rokoch 2012-2018. Od roku 2018 sa venuje pedagogickej činnosti v odbore zubná protetika. V roku 2020 absolvoval špecializáciu v odbore dentoalveolárna chirurgia, ktorú v roku 2022 ešte doplnil o špecializáciu v odbore implantológia.

MDDr. Simona Planetová

MDDr. Simona Planetová

ZUBNÝ LEKÁR

Nenechajte sa oklamať vzhľadom pani doktorky. Za touto útlou žienkou sa skrýva bývalá šampiónka v karate. Keďže bola majsterkou sveta nezľakne sa už nikoho a ničoho. Pani doktorka odbúra všetky Vaše predsudky zo strachu u zubára. Ak bude treba tak Vás chytí za ruku, či zotrie pot z čela. Pri ošetrení Vám spolu so sestričkou zaspievajú a nebránia sa ani tomu ak sa k nim pridáte. Štúdium ukončila na Jesseniovej lekárskej fakulte v roku 2018.

MDDr. Paulina Rypáková

MDDr. Paulina Rypáková

ZUBNÝ LEKÁR

Paulínka na prvý pohľad síce vyzerá ako modelka, no obracať sa vie nielen so zubárskymi nástrojmi, ale cudzie jej nie sú ani vidly, či lopata. Na svoj statok by sa ju nehanbil zamestnať ani Bruno Mecenga. Rovnako ako všetci naši doktori aj Paulínka je z Oravy, takže Ďe Ťe Ňe Ľe u nás počuť z každej ambulancie.

Stretnúť ju môžete na horách, kde bude visieť na nejakej ferrate, alebo brázdiť cyklotrasy.

Rada sa pozrie na zúbky Vám, ale aj Vašim ďetičkám. Pardón detičkám 🙂

Aj pani doktorka ukončila štúdium na Jesseniovej lekárskej fakulte v Martine.

Bc. Petra Šimašeková

Bc. Petra Šimašeková

DENTÁLNA HYGIENIČKA

Peťka sa stará o to, aby Vaše zuby boli krásne čisté. Proste miluje všetko, čo sa blyští a to isté chce aj od Vašich zubov. Štúdium dentálnej hygieny ukončila na Masarykovej univerzite v Brne.
To však nie je ani zďaleka všetko, čo dokáže! Po práci hravo zapletá Jánošíkové vrkoče, alebo tetuje najrôznejšie tetovania.
Aby toho nebolo málo uplatnenie nachádza aj v stavebníctve. Nezľaknite sa ak ju niekedy uvidíte liezť po lešení – ona totiž po ňom nelezie ale stavia ho! Podľa jej slov zatiaľ pod nikým nespadlo.

Diana Bundzíková

Diana Bundzíková

ZUBNÁ ASISTENTKA

Kde sa pracuje tam je naša Dianka. Svojou rýchlosťou a šikovnosťou dokáže stíhať aj vysoké tempo pána doktora a to s úsmevom na tvári. Hnacím mechanizmom je káva. Veľa kávy. Niekedy máme podozrenie, že má 4 ruky a 20 prstov. Vo voľnom čase rada vybehne na turistiku alebo brázdi vodné dielo na korčuliach.
Michaela Kubaliaková

Michaela Kubaliaková

RECEPCIA

Radi by sme niečo o Miške napísali, ale podľa nás Vám to už určite stihla povedať aj sama. Miška totiž nepozná ticho. Z množstva slov, ktoré dokáže povedať za minútu, by určite konkurovala aj Eminemovi v pesničke Godzilla.Vám teda už neostane čas na strach, pretože ten Miška odfúkne už na recepcii. S prácou recepčnej má už dlhoročné skúsenosti a zvláda to aj pri malom synčekovi, ktorý ju doma netrpezlivo vyčkáva.

Kontaktujte nás

prostredníctovm emailu

 

Email

planetadentalclinic@gmail.com

Telefón

+421 910 380 380

Adresa

Moyzesova 916/35, 010 01 Žilina